- Obchodzimy dziś Uroczystość Najświętszej Trójcy. Ostatnie nabożeństwo majowe o godz. 15:00 ofiarujemy dzisiaj w intencji naszej Ojczyzny, prosząc o pokój i zgodę w naszym narodzie. W dni powszednie nabożeństwo czerwcowe o godz. 17:30, a w czasie oktawy Bożego Ciała po Mszy św. wieczornej podczas procesji eucharystycznej. Dziś o godz. 15:30 Msza św. z modlitwą o uzdrowienie, a po Mszy modlitwy wstawiennicze o uzdrowienie duszy i ciała z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem.
- We czwartek, 4 czerwca Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa (Boże Ciało). Oddawać będziemy cześć Panu Jezusowi obecnemu w Najświętszym Sakramencie. Msze św. o godz. 7:00 i 10:00. Po Mszy św. o godz. 10:00 wyruszymy w procesji eucharystycznej do czterech ołtarzy. Pierwszy Ołtarz na parkingu przy cmentarzu. Ołtarz przygotowują rodzice dzieci I komunijnych i młodzieży bierzmowanej. Drugi Ołtarz przy kapliczce Państwa Jędrusików. Ołtarz przygotowuje Zawodzie Górne. Trzeci Ołtarz na dziedzińcu klasztoru Sióstr. Ołtarz przygotowują Siostry Dominikanki. Czwarty Ołtarz przy Szkole Podstawowej. Ołtarz przygotowują Równie.
- W czasie Oktawy Bożego Ciała, od piątku procesje eucharystyczne, w dni powszednie, będą po Mszy św. wieczornej, podczas której odśpiewamy litanię do Serca Jezusowego. W przyszłą niedzielę procesja po Mszy św. o godz. 11:00. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału w procesjach: dziewczynki sypiące kwiaty, chłopców dzwoniących dzwoneczkami i ministrantów. Do udziału w procesji Bożego Ciała prosimy wszystkie grupy naszej parafii: Ochotniczą Straż Pożarną Biała Niżna, Chór Parafialny, dzieci komunijne, młodzież bierzmowaną, Dziewczęcą Służbę Maryjną, Koło Gospodyń Wiejskich, Grupę rozważającą Mękę Pańską, Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii świętej, Ceremoniarzy, Lektorów, ministrantów – wszystkich prosimy w uroczystych strojach. W Boże Ciało o niesienie baldachimu prosimy Strażaków. Podczas procesji w oktawie Bożego Ciała baldachim poniosą Ojcowie dzieci komunijnych po 4 według kolejności klasowej, jeżeli któryś z Panów nie będzie mógł być, proszony jest o załatwienie zastępstwa, tak samo Mamy dzieci komunijnych noszące feretron NMP. Za pobożny udział w Procesji Bożego Ciała oraz oktawie możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
- W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta w piątek od godz. 6:20 do 7:00, od 14:00 do 15:00 i od 17:00 do 18:00. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od godz. 9.00. Składka na Mszach św. o godz. 7:00, 15:00 i 18:00 na utrzymanie naszego cmentarza. W sobotę po Mszy św. o godz. 7.00 nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu NMP.
- Bóg zapłać za złożone ofiary na prace inwestycyjne firmie Stanex Irenie Siuta i Grzegorzowi Sekuła i Drogim Parafianom. Za tydzień składka na prace inwestycyjne przy naszym kościele i plebanii.
- Dziękujemy za posprzątanie kościoła i złożone ofiary na kwiaty. W tym tygodniu na sobotę prosimy: Siwiak Wiesław, Gołyźniak Józef, Siwiak Bożena, Forczek Zofia, Kuś Adam, Raś Justyna, Kuś Paweł.
Wszystkim naszym Parafianom i sympatykom naszego kościoła życzymy, aby Bóg w Trójcy Świętej Jedyny, napełniał Was swoim pokojem i błogosławieństwem!