W dniu 11 maja ks. Adam przeżywa 24. rocznicę święceń kapłańskich, które przyjął w Ołtarzewie w 2002 roku. Dziękujemy Bogu za dar Jego kapłańskiej posługi, za codzienną modlitwę i sprawowane sakramenty.
Niech Dobry Bóg obdarza Księdza Adama zdrowiem, pokojem serca oraz nieustannie umacnia w kapłańskiej drodze. Maryja niech otacza swoją opieką na każdy dzień posługi.