AKTUALNOŚCI

Rocznica Pierwszej Komunii Św.

Dzieci, które przed rokiem po raz pierwszy przyjęły do swoich serc Pana Jezusa, zgromadziły się w niedzielę 10 maja przy ołtarzu, by dziękować za dar Eucharystii, modlitwy i Bożej obecności w codziennym życiu.

Był to piękny i wzruszający czas wdzięczności, radości oraz odnowienia dziecięcej przyjaźni z Jezusem. Niech Pan Jezus Eucharystyczny prowadzi je przez całe życie, a ich serca zawsze pozostaną czyste, ufne i pełne miłości do Boga.